O FIRMIE

Metal Group

Metal Group to firma, która z dużym powodzeniem działa na rynku już od 1997 roku. Cieszymy się coraz większym zaufaniem u naszych kontrahentów. Stawiamy polskiego pracownika w czołówce najbardziej pożądanego w Europie.

Zatem, jeśli interesuje Państwa praca dla spawaczy bądź nawiązanie współpracy z naszą firmą, trafiliście pod właściwy adres.

Oferta

Wykonywane przez nas prace można podzielić na kilka podstawowych grup

Produkcja i renowacja kontenerów oceanicznych

Stalowe konstrukcje wyciągów i taśmociągów
Budowa i przebudowa maszyn według rysunków technicznych
Maszty, słupy, dźwigary, przęsła i inne elementy używane do przesyłu trakcji energetycznej
Metalowe elementy budowlane – niekonstrukcyjne (schody, balkony, barierki, poręcze, itp.)
Metalowe elementy budowlane – konstrukcyjne (konstrukcje stalowe hal przemysłowych, magazynowych, itp.)
Specjalizujemy się w branży metalurgicznej realizując kontrakty na terenie całej Europy. Wykonujemy usługi z zakresu spawalnictwa w metodach: 111,131, 135, 136, 141 oraz innych zawodach, związanych z sektorem metalowym i budowlanym.
Realizujemy wiele kontraktów na terenie Europy. Podstawową część naszych zleceń stanowi budowa konstrukcji stalowych (zarówno ciężkich jak i lekkich), spawanie oraz naprawa zbiorników i kontenerów ze stali nierdzewnej oraz prace montażowe.

Praca

Poszukujemy pracowników z doświadczeniem i znajomością języka angielskiego, niemieckiego lub holenderskiego na poziomie komunikatywnym.

Oferowana przez nas praca za granicą to nie tylko atrakcyjne warunki finansowe, darmowe zakwaterowanie i dojazd do pracy,
ale także regularne zjazdy do Polski.

Co więcej, oferując Państwu pracę za granicą zapewniamy również opiekę polskich koordynatorów na miejscu zatrudnienia.